Przyspieszenie przemiany materii, sztuczka na odchudzanie

Na Giełdzie Brokera lubimy mówić o odchudzanie i metod odchudzania, ponieważ wiemy, że jest to jeden z głównych problemów współczesnego społeczeństwa, a ponieważ wiemy także, że wielu z biegaczy początkujących zaczynają biegać w celu, aby schudnąć szybko. Cóż, zawsze im powiemy, że jest sposób na odchudzanie zdrowe i polega na stosowaniu wielu metod w celu przyspieszenia metabolizmu. Wyjaśniamy poniżej.

odchudzanie
Skuteczne odchudzanie = jedzenie

To najczęstszy błąd. Jeśli chcesz schudnąć, próbujesz ograniczyć spożycie kalorii i ćwiczyć więcej. Na początku działa, a gram waga zacznie spadać, ale przychodzi moment, że utrata masy ciała może się zatrzymać, a nawet zaczyna odbicia (bounce).Cóż, to dlatego, że robisz źle. Ty i miliony ludzi na całym świecie.Ponadto, istnieją dowody, odnoszące się do teorii grób metabolizmu. To, ni mniej, ni więcej, że teoria, która wyjaśnia szkody, który cierpi na organizm podczas niskokalorycznej diety i, które w końcu dostaje się na spowolnienie metabolizmu, odchudzanie który prowadzi do tego, że twoje ciało zużywa mniej kalorii.

Do tego, że wszyscy zdajemy sobie sprawę, co się dzieje w tym momencie, że twój organizm przystosował się do tej diety niskokalorycznej, i wtedy uruchamia szereg procesów, które prowadzą do swoje ciało, aby poczuć efekt odwrotny.

I dlaczego to występuje efekt odwrotny?
Dlatego, że organizm zaczyna magazynować nadmiar kalorii w postaci tłuszczu łatwiejsze.Tak więc, istnieją odchudzanie trzy podstawowe pytania, które należy wziąć pod uwagę przy początku diety dla utraty wagi, są:
• Ucieczka z diety zbyt restrykcyjne. Spożycie kalorii należy obniżać stopniowo, a po osiągnięciu idealnej wagi, iść aumentándolas stopniowo.
• Nie usuwać węglowodanów, ale alternarlos inne produkty, takie jak warzywa lub dobre tłuszcze do aktywacji hormonów, odpowiedzialnych za zapobieganie spowolnienia metabolizmu.
• I wreszcie zacząć wykonywać ćwiczenia na siłę.
Ponadto, musimy zwrócić szczególną uwagę na takie zdrowe nawyki, które przyczyniają się do poprawy funkcjonowania naszego metabolizmu, i są głównym celem gwarancji sukcesu, przestrzeganie diety i/lub plan ćwiczeń, aby schudnąć i spalić więcej kalorii:
• Częstotliwość, na której my się na to godzimy żywności (przestrzegać 5 posiłków dziennie).
• Unikać tłuszczów trans, spożywanie świeżych produktów żywnościowych, jak to możliwe (im mniej przetworzone, tym lepiej).
• Kontrola poziomu stresu.
• Utrzymanie aktywnego stylu życia (główny wróg – siedzący tryb życia).
• Pozostają nawilżone .
• Spożywanie na Śniadanie bogate w białko.

Kiedy twój metabolizm jest szybko, oznacza to, że twoje ciało spala więcej kalorii, nawet nie wykonywać żadnej aktywności fizycznej. Jest to tak zwany główny wymiana lub minimalną wartość energii dla ciała, aby wykonać jakieś ważne funkcje.Do 30 lat około, zwiększa metabolizm, ale od tego wieku zaczyna się w stagnacji, aby zwolnić, począwszy od 40 añoscomo przyczyną starzenia się skóry i zmniejszenie odchudzanie masy mięśniowej.Oczywiście, że podstawową przemianę zależy nie tylko od wieku, ale i podłogi, genetyki lub masy mięśniowej. I w ten ostatni czynnik jest w tym, że możemy mieć wpływ, aby spróbować przyspieszyć i walki z nadwagą.Jedną z kluczowych idei, co chcemy przekazać dziś, że wymaga więcej kalorii do utrzymania mięśni niż tłuszczu, dlatego, aby mieć dobry dźwięk mięśni pomoże przyspieszyć swój metabolizm i schudnąć szybciej. Teoria ta rozwijają się zupełnie Lucia Bultó i Elena Magister w książce „Dieta dla Biegaczy” i możemy podsumować, mówiąc, że ćwiczenia dla rozwoju siły pomogą nam bardziej płaski niż sam treningu aerobowego (bieganie, na przykład).

Cóż, każdy organizm i każda genetyka-to świat. To, co jest jasne, że za pomocą ćwiczeń aerobowych o niskiej intensywności, że przestaniemy spalać kalorie w tym samym momencie, w którym zakończyliśmy ćwiczenia. Jednak, odchudzanie wbrew temu, co sądzono, trening siłowy pomoże ci przyspieszyć metabolizm i tym samym szybciej schudnąć.